FErich v. Falkenhayn: Die Oberste Heeresleitung 1914-1916 in ihren wichtigsten Entchließungen. Berlin, 1920, Mittler. 5 db szövegközti térképpel és 7 db kivehető térkép melléklettel. Német nyelven. Kiadói kIssé sérült félvászon-kötésben. Címlapon tulajdonosi bélyegzővel.