A sárkánykirály lánya. Tang-kori történetek. Ford.: Viktor János. A belső illusztrációkat a kínmai eredeti metszetek nyomán készítette Nguyen Huu Thut. [Népek meséi sorozat.] Bp., 1956, Új Magyar Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.