Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/380/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~500019/Nemzeti-daloskonyvecske-Pest-1863-Lampel-Robert-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-geri~II2163075
2163075
17330
380
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,41 EUR , 5,88 USD
Leírás: Nemzeti daloskönyvecske. Pest, 1863, Lampel Róbert. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ceruzás bejegyzésekkel.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: