Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 233

17353.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
17354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17355.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lévai Jenő: A hősök hőse. Bajcsy-Zsilinszky Endre a demokrácia vértanúja. Bp., 1945, Müller Károly. Kiadói papír borításban, kopottas állapotban.
17356.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fodor András: Hazafelé. Bp., 1955 Magvető. Kiadói papírborítóval, csak 1150 pld. A költő első megjelent verseskötete!
17357.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Paolo Mantegazza: A munka öröme és dicsősége. Ifjaink számára a nagy Mantegazza (Paolo) után írta Dr. Kerékgyártó Elek. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói illusztrált, festett, egészvászon kötés.
17358.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Le Bon Gustave: Uj idők pszichologiája. Fordította: Dr. Strém Géza. H.n., é.n, Révai. Kiadói papír kötésben.
17359.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db könyv Babits Mihályról: Pók Lajos: Babits Mihály alkotásai és vallomásai tükrében. Arcok és vallomások. + Babits Mihály, Fotótéka sorozat. Bp., 1967-1983, Szépirodalmi-Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötésekben.
17360.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Sorsod művészete 2. Gérecz Attila versei és utóélete. Szerk.: Kárpáti Kamil. Gustave Doré illusztrációival. Bp., 2006., Stádium. Kiadói kartonált papírkötés.
17361.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bazsó Gábor: Egyenes Kiesés. Szerzői kiadás. Miskolc, 2011., Könyvműhely-Z-Pres. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. Dedikált.
17362.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fehér Jenő: Időjós állatok és növények. Bp., 1943., (Athenaeum-ny.), 140+2 p. Szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. A szerző által dedikált.
17363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Markó Árpád: Magyarország hadtörténete. Az utószó Tóth Gyula és Vargyai Gyula hadtörténészek munkája. Bp., (1994), Aqua, 296 p.+3 t. Kiadói papírkötés, reprint kiadás.
17364.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft