https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 233

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.
17341.

Bodor Ferenc (szerk.): Nomád nemzedék. Ifjúság és népművészet Magyarországon 1970-1980. Bp., 1981, Népművelési Intézet. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + Zelnik József: Negyven év után. H.n., 2012, Magyar Művészeti Akadémia. Kiadói kartonált kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.
17342.

Révész Béla: Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás, 608 p.+13 t. Kiadói félvászon-kötésben, kisebb kopásnyomoktól eltekintve jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17343.

Salvador Dalí-François Rabelais-Faludy György: Pantagruel. Részletek a középkori francia vidámságok könyvéből. Ford.: Faludy György. A borító, az előzékek és a könyv illusztrációi: Salvador Dalí munkái. Faludy Tárlata. Bp.,2001., Glória. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17344.

Új magyar életrajzi lexikon. I-VI. Szerk.: Markó László. Bp., 2001-2007, Magyar Könyvklub-Helikon. Kiadói aranyozott kartonált kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
19
Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Kiadói javított kötésű félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az elülső kötéstáblán címkével. Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások. Számozott (2000/962.) példányban.
17345.

Babits Emlékkönyv. Szerk.: Illyés Gyula. A Babits-bibliográfiát összeáll.: Sárkány Oszkár. Bp., 1941., Nyugat, (Hungária-ny.), 311+1 p.+16 (fekete-fehér) t. Kiadói javított kötésű félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, az elülső kötéstáblán címkével. Benne számos neves író munkájával, közte: Szabó Lőrinc, Szerb Antal, Tamási Áron, Márai Sándor, Móricz Zsigmond, Weöres Sándor, Illyés Gyula, Radnóti Miklós, Szép Ernő és mások. Számozott (2000/962.) példányban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
7
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.
17346.

A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1937., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 192+864(háromhasábos számozás)+107 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
17347.

Móra Ferenc: Címtelen könyv. Versek. Közzéteszi Lengyel András. Bp.-Szeged, 2014., Wesley János-Móra Ferenc Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Balázs Béla: Halálesztetika. Bp., é.n. Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói papírborításban, borító ragasztva, szakadt, hiányos állapotban, gerinc nélkül, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17348.

Balázs Béla: Halálesztetika. Bp., é.n. Deutsch Zsigmond és Társa. Kiadói papírborításban, borító ragasztva, szakadt, hiányos állapotban, gerinc nélkül, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.
17349.

Erdélyi Hajnal: Emlékkönyv az Operaház óvóhelyéről. Bp., 2011, Corvina. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban, szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelangs Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
17350.

Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelangs Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /  Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
17351.

Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. / Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17352.

Esther Jungreis Rebecen: Elhivatott élet. A múlt örök érvényű tanulságai egy jobb élethez. Ford.: Pető Márk, és Vince Eszter. Bp.,2004,Vincze. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz