Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 14
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2256437
10418
380
Ex libris - small-graphics
Kopasz Márta (1911-2011): 2 db kisgrafika. Linómetszet, jelzett, kartonra kasírozva, üvegezett keretben, üveg repedt, 20x10 és 15x10,5 cm 2253836
10419
380
Ex libris - small-graphics
Conrád Gyula (1877-1959): Ex libris Victor Kühnemann. Rézkarc, papír, jelzett, lap teteje kartonra kasírozva, 17×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft