XIX. század vége: Magyar népviseletek XVIII. sz. kézzel festett fajans... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/XIX-szazad-vege-Magyar-nepviseletek-XVIII-sz-kezzel-festett-fajansz-disztanyer-sorozat-3-~II2242318
2242318
11217
379
Leírás: XIX. század vége: Magyar népviseletek XVIII. sz. kézzel festett fajansz dísztányér sorozat 3 db, d: 20 cm Formaszámmal. Egyiken lepattanással.
: karap_norbert