2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper u... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/2-db-porcelan-cukortarto-matricas-jelzett-Meissen-es-Epiag-Rasper-und-Sohne-Wienm-kopasnyo~II2203833
2203833
11193
379
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: 2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper und Söhne Wien)m kopásnyomokkal, m. 14 és 9 cm
: tánczos_gábor