31704.
379. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
1 400 Ft
6db-os szocialista kitüntetés, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + "Kiváló Munkáért" zománcozott kitüntetés sérült eredeti tokban, adományozói okirattal T:2