19141.
379. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g