https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 271

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) karperec, Bulgari jelzéssel, 6,5×5 cm, bruttó: 9,81 g
1
19180.

Ezüst (Ag) karperec, Bulgari jelzéssel, 6,5×5 cm, bruttó: 9,81 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) színes kövekkel díszített masszív gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,31 g
1
19181.

Ezüst (Ag) színes kövekkel díszített masszív gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 6,31 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
EUR
,
13,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,4 g
1
19182.

Ezüst (Ag) figaro nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 10,4 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) miniatűr búza, jelzett, reszelés nyomával, h: 7 cm, nettó: 9,95 g
1
19183.

Ezüst(Ag) miniatűr búza, jelzett, reszelés nyomával, h: 7 cm, nettó: 9,95 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
Ezüst(Ag) díszítéssel ellátott fonott bőr karkötő, Pandora jelzéssel, d: 6 cm, bruttó: 4,81 g
1
19184.

Ezüst(Ag) díszítéssel ellátott fonott bőr karkötő, Pandora jelzéssel, d: 6 cm, bruttó: 4,81 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) aranyozott gyűrű, fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,9 g
1
19185.

Ezüst(Ag) aranyozott gyűrű, fekete és fehér kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,9 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) ovális szemű pálcikás nyaklánc, korona függővel, jelzett, h: 45 cm, 2×1,2 cm, nettó: 11 g
1
19186.

Ezüst(Ag) ovális szemű pálcikás nyaklánc, korona függővel, jelzett, h: 45 cm, 2×1,2 cm, nettó: 11 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 12,5 g
1
19187.

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 12,5 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 51, nettó: 3,32 g
1
19188.

Ezüst(Ag) gyűrű, jelzés nélkül, méret: 51, nettó: 3,32 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 2,47 g
1
19189.

Ezüst(Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 2 cm, nettó: 2,47 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, markazittal és kék kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,65 g
1
19190.

Ezüst(Ag) virágos gyűrű, markazittal és kék kövekkel, jelzett, méret: 56, bruttó: 10,65 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
EUR
,
28,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott "kupolás" gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 11,87 g
1
19191.

Ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott "kupolás" gyűrű, jelzett, méret: 59, bruttó: 11,87 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz