Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 271

Ezüst(Ag) koronás fülbevalópár, jelzett, 1,5×1 cm, bruttó: 2,85 g
19108.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) aranyozott karperec, jelzett, 5,5×5,5 cm, nettó: 7,9 g
19109.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) dupla karikás fülbevalópár, Pandora jelzéssel, d: 2 cm, bruttó: 3,8 g
19110.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) háromkörös függő, selyemzsinóron, jelzett, h: 38 cm, bruttó: 16,74 g
19111.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű, MIchael Kors jelzéssel, méret: 53, bruttó: 2,33 g
19112.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Arany (Au) 14K szív medál, zöld kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 1,69 g
19113.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) miniatűr bébikomp, jelzett, 3×1,5 cm, bruttó: 11,25 g
19114.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, Pandora jelzéssel, h: 3 cm, bruttó: 5,16 g
19115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) szívecskés gyűrű, Pandora jelzéssel, méret: 54, bruttó: 2,13 g
19116.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Ezüst(Ag) téglás gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 10,46 g
19117.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) sajtvilla, 3 db, jelzett, h: 14 cm, nettó: 22,9 g
19118.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) teknőspáncél formájú fogpiszkálótartó, jelzett, 4×3 cm, nettó: 17,4 g
19119.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft