Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 28

17143.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17144.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotoriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte: - -. Ez a könyv az Országos Természettudományi Múzeum és Egyetemi Nyomda közös kiadványa. Bp., 1947., Magyar Könyvbarátok. Nagyon gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé kopott borítóval, szakadt, hiányos, sérült papír védőborítóban.
17145.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
Diezels Niederjagd. Neunte Auflage herausgegeben von Gustav Freiherrn von Nordenflycht. Berlin, 1903, Paul Parey. Kiadói vászonkötésben, sérült gerinccel, mintás lapélekkel, német nyelven.
17146.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tóth Kálmán: Vadászösvényen. Bukarest, 1962., Ifjúsági, 217+3 p.+4 t.. Szövegközti illusztrációkkal. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 3500+120 példányban.
17147.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17
Szuhai István: Piga, Piga! Vadászkalandok három világrészen. Bp., 1967, Magvető. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói nylon-kötés, kissé foltos lapokkal.
17148.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hallali. Vadászversek és kürtjelek. Vál., és szerk.: Zsirai László. Bp.,1994, TerraPrint. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17149.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17150.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17151.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Christer Holmgren: Praktiskt Jaktskytte. Stockholm, 1991., Raben& Sjögren. Svéd nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17152.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17153.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Vörös István: A Teremtő tenyerén. Egy vadászó orvos önéletírása. Bp., 2008, Tinta. A szerző által dedikált! Kiadó kartonált papírkötés.
17154.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: