Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD

Leírás:

Weiß, Karl: Festschrift aus Anlaß der Vollendung des neuen Rathhauses. Im Auftrage des Gemeinderathes der Reichshaupt- und Residenzstadt Wien. Wien, 1885., Selbsterlag des Gemeinderathes,59+1 p.+1(alaprajz)+4(heliogravűr képtáblák)+2 (alaprajzok)+6 (heliogravűr) t. Német nyelven. Szöveközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor