Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Leírás:

Gubányi Károly (1867-1935): Öt év Mandzsuországban. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,é.n. (1906), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VII+327+1 p.+14 t.(Egészoldalas fekete-fehér fotók)+1 térkép. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg