Könyvek: Technika

Tételek száma: 30

17262.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Velich István-Fogarasi Gábor: Régi magyar autók. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
17263.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941-es kiadás Reprintje, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
17264.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,89
2,06
Vadas Ervin, Juhos László (szerk.): Agrotröszt gépkatalógusa. I. kötet. Bp., 1974, Agrotröszt. 639p. Színes és fekete-fehér képekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói kissé sérült vászonkötés.
17265.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17266.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17267.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1916 Kézikönyv és kioktatás a Fowler féle gőzekeszerelvények karban - és üzembentartásáról. Bp.,1916,John Fowler&Co., szakadt, kissé foltos, hajtásnyommal, kijáró lapokkal, 13 sztl. lev.
17268.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Citroën C5. Kezelési útmutató. Papírkötésben, 162+XXXI p.
17269.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Babajev - Kudrjavcev: Repülőjátékok és modellek. Bp., 1948, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17270.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Krammer-féle Gyors-faköböző és árszámító könyvecske a fűrészelt faanyagok részére. Szerk.: Krammer Jenő. Bp., 1924, Eggenberger. Magyar és német nyelven. Kiadói kopott kartonált papírkötés, sérült gerinccel.
17271.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., Pátria. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17272.

1908 Műszaki naptár. 12. évf. Szerk.: Doletsko Ferenc. Bp.,1908., "Pátria". Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Roger Rössing: Fényképezés Prakticával. Bp. 1979., Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17273.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft