Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 6
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2208644
17417
379
Books: Minibooks
Életek és Korok I-VII. köt. Szerk.: H. Balázs Éva. I. köt.: Niederhauser Emil: I. Péter, II. köt.: Makkai László: Angliai Erzsébet, III. köt.: Wittman Tibor: II. Fülöp, IV. köt.: Benda Kálmán: XII. Károly, V-VI. köt.: Köpeczi Béla: XIV. Lajos I-II. köt., VII. köt.: Podjebrad György. Bp., 1967., Magyar Történelmi Társulat-Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, egy hiánnyal. 2238682
17418
379
Books: Minibooks
Magyar Nemzeti Őrseregnek kötelező szabályai reprint + Kossuth Lajos. (sorszámozott) 2 db minikönyv 2238691
17419
379
Books: Minibooks
2 db Bartók minikönyv: Bartók Béla Bp., 1981, Bartók Béla Quartetto, Bp., 1971. 2238695
17420
379
Books: Minibooks
Régi japán mesék. Minikönyv. Készült 150 példányban ajándékozás céljára. Festett egészvászon kötésben 2238685
17421
379
Books: Minibooks
Rákóczi kiáltványa + Zrínyi Miklós 2 db minikönyv 2162526
17422
379
Books: Minibooks
Bikkessy viselet-gyűjteménye. 1816-1820. Szerk.: Haiman György. Bp., 1987., Zrínyi-ny.,179 p.+44 t. Kiadói foltos, kopott nyl-kötés, kiadói műanyag védőborítóban, foltos, kopott borítóval. Megjelent 2000 példányban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: