Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 24

Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla egészoldalas színes és fekete-fehér képtábláival, valamint fekete-fehér könyvdíszeivel illusztrált. Magyar Kincsek. Bp.,(1940.),Athenaeum, 118 p. + 5 (színes képtáblák.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró lapokkal.
17423.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kúnos Ignác: Mimózák és krizántémok. Nipponföldi mesevilág. Bp.,[1930],Keleti Mesekönyvek Kiadóhivatala,(Világosság Rt-ny.), 207+1 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17424.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar mesék rózsás kertje, benne: Mikszáth Kálmán: Magyarország lovagvárai. Jeney Jenő és Abonyi Zoltán rajzaival. H.n. é.n., Révai. Egészvászon kötésben, hiányzó lapokkal.
17425.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Róna Emy: Egyszer volt... Írta és rajzolta: - -. Kecskemét, 1988., Petőfi-ny. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés. Reprint kiadás.
17426.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A pünkösdi királyné és más színdarabok. Gyermekszínpad. Szerk.: Rónasegi Miklós. Bp., 1961, Móra. Köpeczi Bocz István rajzaival. Bálint Ágnes: Sanyi manó és a darazsak c. mese. Kiadói papírkötés.
17427.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Voss Richárd: Léghajón az északi sarkhoz. Bp., 1904, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kiadói festett, szecessziós egészvászon kötés, sérült gerinc, színezett lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ida Bohatta-Morpurgo: Unser Vater. München, 1932. Mueller. Sok színes egészoldalas képpel Kartonált papírkötés
17429.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Róna Emy: Bábszínház. Írta és rajzolta: - -. Bp., 1990.,(Gyomaendrőd, 48 Áfész-ny.) Kiadói kartonált papírkötés. Reprint kiadás.
17430.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Komjáthy István: Botond.Ezer év mondáiból s történeteiből. Bp., 1956, Magvető. Első kiadás. Reich Károly rajzaival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotú. A címoldalon Dienes István régész aláírása látható.
17431.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
B. Csűrös Emilia:Lexi és a vöröskereszt.Aláírt példány! Bp., é.n., Pósa Károly. A címlapot Pál György festette, a szöveg közötti képek Kálmán Ágnes rajzai. Illusztrált kiadói félvászon kötésben, javított gerinccel
17432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Benedek Elek: Hazánk története az ifjúság számára. Bp., én., Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, enyhén kopottas állapotban, meglazult kötéssel.
17433.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
4 db ifjúsági könyv: Szalay László: Szuhay, vitéz Szarka Géza: Az osztály nem hagyja magát, Pogor Ödön: Az úttörők, Tábori Kornél: A rejtelmes ifjú, Mind kissé megviselt kiadói vászon és félvászon kötésben
17434.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft