16720.
379. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Rados Jenő: Magyar oltárok. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 93+2 p.+CLXXI t.+2 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, egy kijáró lappal.