Gaál Zoltán (1953-): Napló 97 Kobe. Hátoldalán jelzett és címkén feliratozott fotó, 2001-es nagyítás. Proveniencia: szerepelt a Mai Manó Háza első fotóárverésén 2002-ben. Keretben, 26x39,5 cm
Marácz István (1958-): Torzó. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, keretezett, múzeumi (tükröződés mentes) üvegben, hátoldalán jelzett 39x29 cm.
Marácz István a nyolvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Mis Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotoproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.