Fotó

Tételek száma: 418

1881 Mikeszásza, itatóhely, kartonra kasírozott fotó, sérült kartonnal, 17×23 cm
12670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: 1900. évi április 17-én készült. Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil. With some wear on the surface. Framed with glass. With description in Hungarian on the back. 20×26 cm
12671.

1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: "1900. évi április 17-én készült". Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil. With some wear on the surface. Framed with glass. With description in Hungarian on the back. 20×26 cm

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1940 3 db régi film fotó, némelyik pecséttel jelzett. 25x17 cm
12672.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12673.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12674.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1930 Törökszentmiklós Hagya szövetkezet nagy méretű tabló az üzlet képével, megviselt kartonon. 28x22 cm
12675.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
23
Bolland Lajos , Amerikába emigrált magyar fényképész post mortem (halál utáni) koporsós felvételei 31x25 cm
12677.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
21
82 db keményhátú fotóból álló fotó tétel, vizitkártyák kabinet és tabló képek
12678.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
15 db keményhátú fotó felvidéki műtermekből
12679.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft