De Initiis Ac Maioribus Hungarorum Libir II. Cap. I. An Hunni Attilani ex Europea Scythia oriundi? (...). Részlet egy feltehetően XVIII. sz. könyvből. Üvegezett fa keretben. 24×16 cm