Vaszary jelzéssel: Női akt. Olaj, karton. Fa keretben. Hátoldalán Magy... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/379/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vaszary-jelzessel-Noi-akt-Olaj-karton-Fa-keretben-Hatoldalan-Magyar-Nemzeti-Galeria-90659~II2238070
2238070
10492
379
Leírás: Vaszary jelzéssel: Női akt. Olaj, karton. Fa keretben. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 906/59 sz. bírálati címkével. 37,5x27 cm
: kozár_edit