Zsolnay pompadour mintás csészé (6 db) aljakkal (6 db), jelzett, részb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Zsolnay-pompadour-mintas-csesze-6-db-aljakkal-6-db-jelzett-reszben-kezzel-festett-apro-~II2230391
2230391
11136
378
Leírás: Zsolnay pompadour mintás csészé (6 db) aljakkal (6 db), jelzett, részben kézzel festett, apró kopásokkal, m: 6,5 cm d: 15,5 cm
: karap_norbert