Porcelán Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2193691
11123
378
26000
Zsolnay ökörvér mázas, repesztett mázas porcelán cukortartó, jelzett, apró lepattanásokkal, m: 13 cm 2232045
11124
378
Zsolnay mitológiai jelenetekkel díszített porcelán teás készlet, jelzett, matricás, két tányér hiányzik, kopásnyomokkal 2233661
11125
378
Zsolnay eozin mázas kislány korsóval, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2233665
11126
378
Zsolnay eozinmázas minaret, jelzett, kis lepattanással, m: 13 cm 2234049
11127
378
Zsolnay porcelán kistányérok, 2 db, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 8,5 cm 2224100
11128
378
Zsolnay retro art deco váza. Matricás, jelzett, gyártási mázhibával. 28 cm 2211154
11129
378
Zsolnay retro porcelán bögrék, 4 db, fehér mázas, arany szegéllyel, jelzett, egészen apró lepattanásokkal, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 cmx3 2199561
11130
378
"Országos bélyegnapi kiállítás - Budapest" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró csorbával, d: 10 cm 2199545
11131
378
"Magyarország-Franciaország Bélyegkiállítás - Budapes - 1984" Zsolnay eozinmázas emlékérem, jelzett, apró kopásokkal, d: 10,5 cm 2231939
11132
378
Zsolnay porcelán dobozka, jelzett, kopásnyomokkal, 10×8×4,5 cm 2231216
11133
378
2 db Zsolnay tejszínes kiöntő. Matricás, jelzett, kopással 7x4 cm 2231268
11134
378
2 db Zsolnay váza. Matricás, jelzett, kopásokkal m: 12 cm, 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft