Porcelán Tételek száma: 131
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2232226
11110
378
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, minimális lepattanással, 7×8 cm 2230352
11111
378
Herendi fali konzol, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 18 cm 2230351
11112
378
Herendi fali konzol, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 18 cm 2230341
11113
378
Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, apró kopással, m: 13 cm 2227836
11114
378
Herendi porcelán karmos kínáló, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14,5 cm, m: 7,5 cm 2215722
11115
378
Herendi Duna Intercontinental mintás hamutartó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 11 cm 2232385
11117
378
Herendi porcelán fehér mázas és biszkvit Beethoven büszt, jelzett, hibátlan, m: 21 cm 2234208
11118
378
Herendi Lenin porcelán büszt, fehér mázas,jelzett, sérült, javított, m: 17 cm 2226556
11119
378
60000
Zsolnay Pompadour mintás étkészlet, 6 db mélytányér, 6 db lapos tányér, 6 db kistányér, 1 db levesestál fedővel, 1 db só és borstartó, 2 db különféle kínálótál, 2 db tálca, összesen 24 db, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, különféle méretben. 2227995
11120
378
24000
Zsolnay szalonnázó paraszt, kézzel festett, jelzett, egészen apró lepattanással, m: 32 cm 2227825
11121
378
Zsolnay eozin mázas keselyűk, 2 db, jelzett, kopásokkal, m: 5 cm és 5,5 cm 2227790
11122
378
Zsolnay eozin mázas bagoly, jelzett, apró kopásokkal, lepattanással, m: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft