XX. sz. eleje: Jelzett csehszlovák fehér mázas nagy méretű kerámia óra... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/XX-sz-eleje-Jelzett-csehszlovak-feher-mazas-nagy-meretu-keramia-ora-rez-oraszerkezettel~II2231636
2231636
11050
378
Art-ceramics
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: XX. sz. eleje: Jelzett csehszlovák fehér mázas nagy méretű kerámia óra, réz óraszerkezettel. Kis kopásokkal, mázrepedésekkel. 46x33 cm
: scanner