1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal, peremen "HMA 1918" gyártói jelzéssel. Szign.: R. Placht T:1 kis patina
Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon awarded after first wound, "HMA 1918" makers mark on edge. Sign.: R. Placht C:UNC small patina
NMK.: 328.