Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,35g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) ujjlenyomatos
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem, műanyag tokban (27,44g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina, fo.
Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem, sérült műanyag tokban (27g/0.925/42,5mm) T:1- (eredetileg PP) kis patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem ÁPV műbőr tokban, tanúsítvánnyal (12g/0,925/32mm) T:1- (PP)