Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2230732
19024
378
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű gránáttal és hiányos markazit berakással, jelzett, méret: 57, bruttó: 8 g 2228279
19025
378
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 43 cm, nettó: 4,06 g 2228344
19026
378
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc, leveles függővel, Pandora, jelzéssel, h: 57 cm, bruttó: 8,82 g 2228276
19027
378
Jewellery
Ezüst(Ag) egybefonódó körös fülbevalópár, Pandora jelzéssel, bruttó: 1,86 g 2228255
19028
378
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves ovális fülbevalópár, jelzett, 1,1×0,8 cm, bruttó: 2,11 g 2228154
19029
378
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás, apró kövekkel díszített nyaklánc, Pandora jelzéssel, állítható h: max. 70 cm, bruttó: 7,3 g 2228169
19030
378
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott, fonott nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 17,83 g 2228184
19031
378
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, türkiz köves ezüst (Ag) medállal, jelzett, h: 45 cm, bruttó: 6,52 g 2228213
19032
378
Jewellery
Ezüst(Ag) masnis medálos nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, 2×1,7 cm, bruttó: 4,12 g 2228202
19033
378
Jewellery
Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, borostyán köves ezüst(Ag) medállal, jelzett, h: 41 cm, d: 2 cm, bruttó: 7,5 g 2228331
19034
378
Jewellery
Ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzés nélkül, d: 1,3 cm, nettó: 3,6 g 2228460
19035
378
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális fülbevalópár, Pandora jelzéssel, 1,8×1,2 cm, bruttó: 3,11 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft