Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 164
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2228591
19012
378
Jewellery
Ezüst(Ag) oválszemes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 13,3 g 2231714
19013
378
Jewellery
Ezüst (Ag) szerelékes borostyán bross és mandzsetta szett 2,6 cm 2228499
19014
378
26000
Jewellery
Arany (Au) 8K bross, gyönggyel, jelzett, d: 3 cm, bruttó: 3,6 g 2228551
19015
378
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes pancer nyaklánc, jelzett, h: 54 cm, nettó: 21,96 g 2228553
19016
378
Jewellery
Ezüst(Ag) csikóhal miniatűr, jelzett, m: 5 cm, nettó: 25,17 g 2230743
19017
378
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos gyűrű, jelzés nélkül, méret: 49, bruttó: 3,1 g 2231366
19018
378
Jewellery
Ezüst (Ag) béka figura 16 g 2,5 cm 2228383
19019
378
Jewellery
Ezüst (Ag) szivárványos fülbevalópár, jelzett, h: 1,5 cm, bruttó: 1,52 g 2228471
19020
378
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 8,55 g 2228487
19021
378
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánköves fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, d: 1,8 cm, bruttó: 11,26 g 2228496
19022
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) virágos, kövekkel gazdagon kirakott fülbevalópár, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 9,25 g 2228616
19023
378
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 55, bruttó: 8,19 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft