Nyomtatványok

Tételek száma: 301

1896 Négyesi Szepessy Gézáné gyászjelentés
13195.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Eduard Hildebrandt (1818-1868) Kairói piac, nyomat kartonon, a karton foltos, kopott, 23x29 cm
13196.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1940 Vegyes papírrégiség tétel, benne: sérült Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye térképpel; Budapest belterületének térképe, 49x29 cm; Bp., Aczél Testvérek-ny., hajtásnyomokkal, kis szakadásokkal, 49x68 cm; Bp., M. Kir. Postatakarékpénztár betétkönyvecske, bélyegzésekkel (1914-1921); 2 db fényképes MÁV személyazonossági igazolójegy; valamint 26 db különféle családi és egyéb fotó, fotók, fotólapok, keményhátú fotók vegyesen, változó állapotban, 5x5 cm és 14,5x9,5 cm közötti méretben.
13197.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 10 db szecessziós mintanyomtatvány (Kreslawsky, Eugen Schröder, Pesti Könyvnyomda, stb.)
13198.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Krisztust ábrázoló litho szentkép, üvegezett keretben, 23×17 cm
13199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Circus Tanti Svenska Panoptikon svéd cirkusz szórólap / programismertető
13200.

cca 1900 "Circus Tanti Svenska Panoptikon" svéd cirkusz szórólap / programismertető

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900 A Tabán és a királyi vár. Óriás levelezőlap Divald Károly képe. 33x25 cm Saroktöréssel
13201.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Veszprém képeslapok másolata kartonra ragasztva, 15 db
13202.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Budapest látképe, fametszet, 10,5-17,5 cm
13203.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
cca 1900 Autográfok, neves történelmi személyiségek aláírása nyomtatásban, részlet Pallas Nagy Lexikonából, foltos, szakadással, hiánnyal
13204.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1900 Virágvölgy grafikával díszített levélpapírra írt levél, borítékkal
13205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Csipkés litho újévi üdvözlőkártya, sérült, 8×12 cm
13206.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft