https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 301

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1856 Pest, Ördög naplója, Humoristicus Naptár 1856-ra, restaurált, hiányos (48-51., és 62-65. oldalak között), 89 p
13171.

1856 Pest, Ördög naplója, Humoristicus Naptár 1856-ra, restaurált, hiányos (48-51., és 62-65. oldalak között), 89 p

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat.  A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.
13172.

1856 A Nagy Tükör. Szerk. Jókai Mór. 126 képpel. 2.-10. számok 8 füzetben. (Füzetekben megjelent humoros hetilap. Az első magyar élclap 1 híján teljes sorozata) A Jókai Mór által alapított, öthetente megjelenő folyóirat német minta alapján indult 1856 novemberében, és összesen 10 számot ért meg. Mivel nem volt illusztrátora, a közönséget kérték fel, hogy küldjenek be rajzokat. A 8 füzet mind korabeli papírborítékkal. Az utolsó kissé szakadozott, a többi jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
EUR
,
82,35
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1860-1940 12 db grafika, nyomtatvány, jelzett rézkarc
13173.

cca 1860-1940 12 db grafika, nyomtatvány, jelzett rézkarc

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1861 Pozsony városi tanács járványügyi rendelkezései a marhapestis miatt, a város védelmében, Preßburg, Alois Scheiber, német nyelven, hajtásnyommal, 28x44 cm
13174.

1861 Pozsony városi tanács járványügyi rendelkezései a marhapestis miatt, a város védelmében, Preßburg, Alois Scheiber, német nyelven, hajtásnyommal, 28x44 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.
13175.

Magyarország képekben. Honismertető folyóirat. II. kötet. Szerk.: Nagy Miklós. Pest,1870, Heckenast Gusztáv, 4+384 p. Lapszámozáson belüli egészoldalas és szövegközti fametszetű képekkel rendkívül gazdagon illusztrált. Sérült félvászon kötésben, néhány lap erősen sérült. Ritka! Nagy Miklós (1840-1907) újságíró, a Vasárnapi Újság szerkesztője. A folyóirathoz a kor neves szerzőit nyerte meg (pl.: Jókai Mór, Arany János, Thaly Kálmán, Fényes Elek, Rómer Flóris, Dr. Henszlmann Imre, és mások), benne neves művészeinek (pl.: Jankó János, Keleti Gusztáv, Székely Bertalan, Greguss János és mások) munkáival. A kiadói megmaradt példányokat címlappal, tartalomjegyzékkel egészítette ki, és egybefűzte őket. Becses helytörténeti kiadvány, amelynek számos cikke ma már pótolhatatlan adatokat, forrásértékű munkákat őrzött meg.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1876 Hungária gőzfürdő dekoratív harmonikaszerűen hajtott naptára, 11,5×7 cm
13176.

1876 Hungária gőzfürdő dekoratív harmonikaszerűen hajtott naptára, 11,5×7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
1
1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.
13177.

1877 A Budapesti Közlöny Hivatalos Értesítője, 1877. március. 8. 54. szám, 1809-1832 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
1879 Magyar alföldi legújabb kalendáriom. Arad, Réthy Lipót. 48 oldal, az utolsó néhány lap hiányzik. Ritka!
13178.

1879 Magyar alföldi legújabb kalendáriom. Arad, Réthy Lipót. 48 oldal, az utolsó néhány lap hiányzik. Ritka!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
12
1879 A bécsi tőzsde épületének és Hotel Metropolnak a tervrajzai 3 db nagyméretű fénnyomat 44x30 cm-ig / Plans of the Vienaer stock exchange. 3 large prints.
13179.

1879 A bécsi tőzsde épületének és Hotel Metropolnak a tervrajzai 3 db nagyméretű fénnyomat 44x30 cm-ig / Plans of the Vienaer stock exchange. 3 large prints.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1880 Díjtalan műsor szórólap humoros írásokkal, hátoldalon a Tolnai Világlapjának illusztrációjával, széteső állapotban
13180.

cca 1880 "Díjtalan műsor" szórólap humoros írásokkal, hátoldalon a Tolnai Világlapjának illusztrációjával, széteső állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1880 A budapesti egyetem pszichológia karának tervrajzai 3 db nagyméretű fénnyomat 44x30 cm
13181.

1880 A budapesti egyetem pszichológia karának tervrajzai 3 db nagyméretű fénnyomat 44x30 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1881 Budapesti Szemle. 28. köt. (58.,59., 60. sz.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp., 1881., Franklin, 4+480 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
13182.

1881 Budapesti Szemle. 28. köt. (58.,59., 60. sz.) Szerk.: Gyulai Pál. Bp., 1881., Franklin, 4+480 p. Korabeli kopott félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz