11417.
378. Lezárult gyorsárverés
Fényképezőgépek, kamerák, kellékek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Voigtländer IBSOR fényképezőgép Anastigmat "Voigtar" 1:6,3, F=10,5 cm objektívvel, 6x9 cm filmformátumhoz, kopott, a hátán sérült, 17x8x3,5 cm