15005.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Lloyd Reisebücher: Ungarn. Mit Bildern, Landkarten, und Stadtplänen. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1930, Lloydbücher-Verlag, 4+672 p.+ 22 (fekete-fehér, és színes képtáblák) t.+ 8 (térképek) t. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, egy hiányzó térképpel (Budapest, 333.), könyvtári címkével a gerincen.