17106.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 800 Ft
7,57 EUR, 8,24 USD
Moravcsik Ernő Emil: Gyakorlati elmekórtan. Bp., 1897, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 542 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, javított kötéssel, kissé kopott borítóval.