Könyvek: Technika

Tételek száma: 25

17164.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Archibald Williams: A modern technika nagy alkotásai. Átdolgozta: Péter Jenő. Ismeretterjesztő könyvtár. Bp., 1912, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, enyhén kopott borítóval, enyhén sérült gerinccel, egyébként szép állapotban. + 	 James, Philip C.: A modern kémia. Ismeretterjesztő könyvtár. Fordította: dr. Unger Emil. Bp., 1916, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, borító kopottas, enyhén sérült állapotban + 	 Archibald Williams: Korunk találmányai. Átdolgozta: Sándor Szilárd. Zemplén Győző előszavával. Bp., 1910, Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, enyhén kopottas borítóval, egyébként szép állapotban.
17165.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó Benjamin: Atomkorkép. Mielőtt meghasadt az atommag. - Paks. Bp., 2004., Új Palatinus. Kiadói kartonált papírkötés.
17166.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A technika vívmányai az utolsó száz évben. Szerk.: Hollós József, Pfeifer Ignác. Bp., 1905, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, fém plakettel, kopott borítóval és gerinccel.
17167.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Juhász Vilmos: Nyersanyagháború. Bp., é. n., Dante. Vászonkötésben, jó állapotban.
17168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17169.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17170.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17171.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17172.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fotósorozat, összesen 5 db: Dr. Lentz Nándor - Kindl Ervin: Fotovegyszer lexikon. Harmadik javított kiadás. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. + Dr. Polster Alfréd - Dr. Lentz Nándor: 100 fotorecept. Bp., 1957, Műszaki Könyvkiadó. Második javított és bővített kiadás. + Szemerédy Zoltán: Negatívtechnika amatőröknek. Bp., 1970, Műszaki Könyvkiadó. + Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje. Bp., 1967, Műszaki Könyvkiadó. + Kun Miklós: A színes fényképezés ábécéje. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Köztük tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17173.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Industrie / Ipari Compass 1942/1943 Ungarn / Magyarország. Herausgegeben von / Kiadja: Rudolf Hanel. 1942, Compass Verlag. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17174.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jeszenszky Sándor: Jedlik Ányos, az első magyar elektrochnikus. Bp.,2000, Magyar Elektrotechnikai Múzeum, 24 p. Kiadói papírkötés.+  Magyar Elektrotechnikai Múzeum. Szerk.: Simon Mária. Tájak-Korok-Múzeum Kiskönyvtára 376. Bp.,1999., TKM Egyesület, 16 p. Kiadói papírkötés.
17175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft