17144.
378. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 000 Ft
1926-1928 Almanach der Psychoanalyse. Almanach für das Jahr 1926. Wien,(1926), Internationaler Psychoanalytischer Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegővel. + Almanach der Psychoanalyse. Almanach für das Jahr 1928. Wien,(1928), Internationaler Psychoanalytischer Verlag. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.