Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 12

A Nagy Háború írásban és képben I-VII. kötet, teljes. Első rész: Északon és délen I-IV. Második rész: A nyugati hadszíntér I-II. kötet. Harmadik rész: Az olasz háború. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel, térképpel, több száz szövegközti képpel, térképvázlattal, rajzzal illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kopott gerincekkel és kissé kopott borítókkal, egy képtábla kijár, de belül egy kijáró képtáblát leszámítva jó állapotban.
16566.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós, József kir herceg tábornagy, Gömbös Gyula bevezető soraival. Berkó István, Gyalókay Jenő, Markó Árpád, Pilch Jenő. Bp.,[1933],Franklin-Társulat, XVI+484 p.+6 t. (2 színes.)+506 p.+4 t.(2 színes.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítókkal, kopott borítóval.
16567.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25
16568.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Stephen Budiansky: Elmék harca. A II. világháború kódfejtésének teljes története. Bp., 2005, Vince. Fekete-fehér fotókkal, reprodukciókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16569.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Káplán György - Ráskay Pál (szerk.): A M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia 1941. augusztus 20-án felavatott évfolyamának emlékkönyve. Dedikált. Bp., 1991. Kiadói papírkötésben
16570.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
16571.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Lévai Mihály: A fekete hegyeken. Haditudósítások Montenegró kapitulációjáról. Bp., 1916., Schenk Ferenc, 109+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
16572.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16573.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, intézményi bélyegzővel, jó állapotban.
16575.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16576.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16577.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft