https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 28

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.
17032.

1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, kissé kopott borítóval, a borítón címkével.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.
17033.

Entz Ferenc: Kertészeti füzetek. VIII. füzet. Pest, 1857, Herz János, 142 p. Kiadói papírkötésben, a hátsó borító levált, az utolsó 6 lap levált, foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.
17034.

Csoma Zsigmond: Uradalmi és jobbágy-paraszti szőlő-, bortermelés Somlón. Debrecen, 1993, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Tanszék. Kiadói papíborításban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.
17035.

Gyulai Éva: Szőlőbirtoklás Miskolcon a 16. században. Miskolc, 1995, Miskolci Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.
17036.

I. V. Jakuskin: Növénytermelés. I-II. kötet. Bp., 1950-1951, Mezőgazdasági Kiadó. Átkötött félvászon.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,
17037.

Czapáry Bertalan: Virágtenyésztés. Kiadja: az Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp., 1926, Pátria, 1 t.+4+312 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben,

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.
17038.

Untenecker Ferenc: Hogyan készitsünk vajastésztát, előételt, süteményt? Praktikus utmutatás és receptek ízletes tészták készítéséhez. Bp, 1937. Szerzői. Kiadói papírborításban, firkált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a Prometheus szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.
17039.

Mi legyen holnap ebédre, vacsorára? Megmondja a "Prometheus" szakácskönyv. Szerk. és kiadja: Edinger Arthur és Társa. Bp., én., Vészi-ny., 48 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17040.

Jeszenszky Zoltán: A szőlő talajművelésének gépesítése. Bp.,1960, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.
17041.

Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., 2002., Paginarum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17042.

Göblös Gábor, Kovács Péter: Gépesített szőlőtermelés homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1973, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 29p. Megjelent 1500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban + Gépesített szőlőszüret homoki ültetvényekben. Gödöllő, 1974, Mezőgazdasági Gépkísérleti Intézet. 25p. Megjelent 1700 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.
17044.

Schirilla György: Vegetáriánus könyv. - - receptjeivel. Bp.,1990., HungariaSport. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált. + Gépelt meghívó, rajta ifj. Schirilla György aláírásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz