https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 9

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - LArchitettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.
17320.

Gábor Bachman: The Architecture of Nothing - L'Architettura del Niente. Bp., 1996, Műcsarnok. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
17321.

Wilhelm Busch: Pater Filucius. Allegorisches Zeitbild. München, 1905., Fr. Wassermann. Német nyelven. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
M. Annaei Lucani Pharsalia cum indice rerum. Lipcse, 1834, Car. Tauchnitii. Kiadói félbőr kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel, latin nyelven.
17322.

M. Annaei Lucani Pharsalia cum indice rerum. Lipcse, 1834, Car. Tauchnitii. Kiadói félbőr kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, festett lapélekkel, latin nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Q. Horati Flacci: Carmina. Lipcse, 1901, B. G. Teubner. Kiadói félvászon kötésben, latin nyelven.
17323.

Q. Horati Flacci: Carmina. Lipcse, 1901, B. G. Teubner. Kiadói félvászon kötésben, latin nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban
17324.

Bernoni-Brizzi: Roma - paesaggi, figure nelle fotografie inedite di Ettore Roesler Franz. Róma, 1987, Editore Colombo. Második kiadás. Olasz nyelven. Kiadói egész vászonkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kiadói karton tokban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Jean Herbert- Dr. Karcsay Sándor: Konferenciaszótár. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó, vászonkötésben, 7 nyelvű
17326.

Jean Herbert- Dr. Karcsay Sándor: Konferenciaszótár. Bp., 1976., Akadémiai Kiadó, vászonkötésben, 7 nyelvű

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban.
17327.

Gárdonyi Géza: Sterne von Eger. Egri csillagok német nyelven. Bp., 1985, Corvina. Kiadói vászonkötésben, kiadói szakadt védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatelstvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.
17328.

Aurel Dermek - Pavel Lizon: Maly atlas húb. Pozsony, 1980, Slovenské pedagogické nakladatel'stvo. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, szlovák nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Handbuch der Forstkultur. 3 Auflage. Frankfurt, 1960, Franz Jos. Henrich. Kiadói papírkötésben, kis szakadással, német nyelven.
17329.

Handbuch der Forstkultur. 3 Auflage. Frankfurt, 1960, Franz Jos. Henrich. Kiadói papírkötésben, kis szakadással, német nyelven.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz