Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 110

Virág Zsolt: Magyar kastélylexikon 1-8. köt. 1. köt.: Pest megye kastélyai és kúriái. 2. köt.: Bács-Kiskun megye kastélyai és kúrái. 3. köt.: Fejér megye kastélyai és kúrái. 4. köt.: Komárom-Esztergom megye kastélyai és kúrái. 5. köt.: Vas megye kastélyai és kúrái. 6.-7. köt.: Csongrád megye kastélyai és kúrái. Jász-Nagykun-Szolnok megye kastélyai és kúrái. 8. köt.: Hajdú-Bihar megye kastélyai és kúrái. Bp.,2000-2006, Perfect Project. Kiadói kartonált papírkötés.
16578.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
A művészet története 1-16. köt. Teljes. 1. köt.: Az ókori Közel-Kelet művészete, 2. köt.: Egyiptomi művészet, 3. köt.: Görög művészet, 4. köt.: Föníciai és etruszk művészet, 5. köt.: Római művészet, 6. köt.: Az ókereszténységtől a román korig, 7. köt.: Gótikus művészet, 8. köt.: Korai reneszánsz, 9. köt.: Érett reneszánsz és manierizmus, 10. köt.: Barokk művészet, 11. köt.: A rokokótól a XVIII. század végéig,12. köt.: A klasszicizmustól a realizmusig, 13. köt.: Az impresszionizmustól a szecesszióig, 14. köt.: Az expresszionizmustól a szürrealizmusig, 15. köt: Legújabb kori művészet, 16.köt.: Magyar művészet. Bp., 2005-2009., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16579.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
16580.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Murádin Jenő-Szücs György: Nagybánya 100 éve. Történeti források. Művészeti topográfia. Miskolc-Nagybánya, 1996., Misztófalusi Kis Miklós Közművelődési Egyesület-Herman Ottó Múzeum. Kiadói papírkötés.
16581.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16582.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16583.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
16584.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1917 Porzellane, Edelglas, Goldschmiedearbeiten, alte Möbel und Schnitzereien, Gobelin Bucheinbände und Bücher Münzen, moderne Gemälde und Zeichnungen. Aus dem Besitze des verewigten Kommerzienrat Moritz Seligmann Köln a. Rh. München, 1917., Galerie Hugo Helbing, 6+45 p.+XLII t. Papírkötésben, hiányos gerinccel. Német nyelven.
16585.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1924 Belvedere. Kunst und Kultur der Vergangenheit. Zeitschrift für Sammler und Kunstfreunde. Art and culture of the past. A journal for collectors and friends of art. Vol. 5. Number 27. 1924. Wien, 1924, Krystall-Verlag. Német nyelven. Papírkötés, szakadt borítóval.
16586.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1999 Attersee cirógatás, a 901-es évek festészete. Kiállítási katalógus, a mester dedikálásával,. + sajtóanyag + fotók + szórólap
16587.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1971 Kassák Lajos (1887-1967) MA, kiállítási katalógus, Wien, Galerie Nächst St. Stephan, 4 sztl. lev.
16588.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
22
1974 Schéner Mihály kiállítása. 1974. Cegléd. Kihajtható kiállítási katalógus. A művész, Schéner Mihály (1923-2009) aláírásával a hátulján.
16589.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft