14 000 Ft
37,84 EUR, 41,18 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Csónak a tavon (Balaton?). Olaj, vászon, jelzett. Díszes, neobarokk stílusú, kissé sérült fa keretben, 29,5x39,5 cm