Balogh László (1930-2002): A tenger II. (Halak vonulása). Rézkarc, pap... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/378/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Balogh-Laszlo-1930-2002-A-tenger-II-Halak-vonulasa-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-pas~II2201168
2201168
10022
378
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Balogh László (1930-2002): A tenger II. (Halak vonulása). Rézkarc, papír, jelzett a karcon, paszpartuban. 2x30x16,5 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: