Üvegtárgyak

Tételek száma: 88

Boros karaffa szecessziós jellegű fém felső résszel 29 cm
11246.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott, hámozott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, egészen apró hibával, m:12cm
11247.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Venini kék-fehér üveg váza, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm, d: 18,5 cm
11248.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Anyagában színezett, muranói szakított üveg tál, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 29 cm
11249.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
11250.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
cca 1860 Emlékpohár, formába fúvott üveg, csiszolt, zománc festett, aranyozott peremmel, m:12cm /circa 1860 Memorial Cup, mold blown glass, polished, painted enamel, gold rim, m: 12cm
11251.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
11252.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
12 db régi üveg palack, jó állapotban, főleg Dreher sörös palackok, m:17-29 cm
11253.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Gallé jelzéssel virágmintás váza, többrétegű, apró kopásokkal, m: 27,5 cm
11254.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Nagy méretű, dekoratív üveg kínáló tál. Formába öntött, csiszolt.Hibátlan. d: 35 cm
11255.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Irizáló, anyagában színezett üveg váza, hibátlan, m: 42 cm
11256.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11257.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft