Jris porcelán akaszthatós párologtató, 2db, jelzett, matricás, apró ko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Jris-porcelan-akaszthatos-parologtato-2db-jelzett-matricas-apro-kopasokkal-m-25-cm~II2189392
2189392
11213
377
Leírás: Jris porcelán akaszthatós párologtató, 2db, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 25 cm
: karap_norbert