4 db klf porcelán mokkás csésze aljjal. Jelzettek, részben kézzel fest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/377/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/4-db-klf-porcelan-mokkas-csesze-aljjal-Jelzettek-reszben-kezzel-festettek-kis-kopasokkal~II2224334
2224334
11209
377
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: 4 db klf porcelán mokkás csésze aljjal. Jelzettek, részben kézzel festettek, kis kopásokkal
: karap_norbert