Kerámiák

Tételek száma: 63

A. Massida CA kaliforniai női figura, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 17 cm / A. Massida CA, US-American signed pottery figurine, in good condition, m: 17 cm
11035.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Antalfiné Szente Katalin (?- ): Kislányok, 4 db figurális kerámia, mázas kerámia, jelzett, az egyiken hajszálrepedéssel, a többi hibátlan, m:15,5 cm és 11,5 cm közötti méretben
11036.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
ifj. Badár Balázs (1896-1972): Tálka. Festett mázas kerámia, jelzett, kopásokkal m: 11 cm, d: 11,5 cm
11037.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Asztalközép levél erezetű dekorral, mázas kerámia, BB jelzéssel, hibátlan, m: 37 cm, d. 37x28 cm
11038.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Czúgh János (1917-1993): Kiöntő, festett mázas kerámia, jelzett, kiöntő résznél kis lepattanással, m: 23 cm
11039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gorka Lívia (1925-2011): Narancs-fekete váza, festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással, m: 23 cm
11040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gorka Lívia (1925-2011): Halas fali tál, festett mázas kerámia, jelzett, restaurált, d 25,5x18 cm
11041.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Éneklő pár, festett mázas kerámia, jelzett, kis lepattanással, m: 17 cm
11042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Leány. Mázas kerámia szobor, jelzett, hibátlan, m: 34 cm
11043.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Pár. Mázas kerámia tál, alján lyukas, jelzett, hibátlan, m: 7 cm, d: 28 cm
11044.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Kovács Éva (1938-2017): Lányka. Kézzel festett mázas kerámia, jelzett, lepattanásokkal, foltos, m: 17 cm
11045.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Reményi József (1887-1977): És add meg nekünk. Terrakotta homlokzati dombormű, sérült, jelzés nélkül, 60×47 cm, mélysége: 10 cm
11046.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft