https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 43

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS Br emlékérem (60mm) T:2- ph.
30932.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "ORSZÁGOS TESTNEVELÉSI TANÁCS" Br emlékérem (60mm) T:2- ph.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) ~1937. BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1-
30933.

Berán Lajos (1882-1943) ~1937. "BSzKRT Sportegyesülete 1912-1937" kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Berán Lajos (1882-1943) 1942. Gamma Lövész Egyesület / 1941 gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2
30934.

Berán Lajos (1882-1943) 1942. "Gamma Lövész Egyesület / 1941" gold plated Br díjérem (31,5mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Iván István (1905-1968) ~1950-1960. Népért Szabadságért Haladásért / III., a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2
30935.

Iván István (1905-1968) ~1950-1960. "Népért Szabadságért Haladásért / III.", a Magyar Szabadságharcos Szövetség Br lövész díjérme füllel (40,5mm) + "Magyar Szabadságharcos Szövetség II. Pártkongresszus tiszteletére" ezüstözött Br emlékérem mellszalag nélkül (40mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Madarassy Walter (1909-1994) 1939. Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete egyoldalas, öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva MILOS GYÖRGY EMLÉKVERSENY 1941 (50x69mm) T:1-
30936.

Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" egyoldalas, öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "MILOS GYÖRGY EMLÉKVERSENY 1941" (50x69mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30937.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese" egyoldalas Br plakett, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. "Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest)" one-sided Br plaque, with "LUDVIG" maker's mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
~1900. Budapesti Korcsolyázó Egylet zománcozott Br gomblyukjelvény Seibert V. Bécs gyártói jelzéssel (25x26mm) T:2 zománchiba
30938.

~1900. "Budapesti Korcsolyázó Egylet" zománcozott Br gomblyukjelvény "Seibert V. Bécs" gyártói jelzéssel (25x26mm) T:2 zománchiba

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
~1900. Buda-pesti Sport Club 1900 jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., S.G.A. gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina
30939.

~1900. "Buda-pesti Sport Club 1900" jelzett Ag sport díjérem füllel. Szign.: E.K., "S.G.A." gyártói jelzéssel (18,37g/0.800/30mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
~1912. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912 egyoldalas Br emlékplakett (74x48mm) T:1-
30940.

~1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas Br emlékplakett (74x48mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
~1920-1930. Erzsébeti Torna Club 1909 / II Br emlékérem HAWEL BP gyártói jelzéssel (48mm) T:2
30941.

~1920-1930. "Erzsébeti Torna Club 1909 / II" Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (48mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1924. Egyoldalas, ezüstözött sport emlékérem, hátlapon gravírozva CONCURS DEINOT INTERNATIONAL - NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY - 1924. VIII. 31 (59,5mm) T:1-
30942.

1924. Egyoldalas, ezüstözött sport emlékérem, hátlapon gravírozva "CONCURS DEINOT INTERNATIONAL - NEMZETKÖZI ÚSZÓVERSENY - 1924. VIII. 31" (59,5mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1924. Az érdem jeléül / Kerékpár és Motorsport Lap Díj ezüstözött Br sport díjérem, előlapon gravírozva MOTOR V. 997 H.Ü. I.D. 100KM 1924. IV. 13. (36x56mm) T:2
30943.

1924. "Az érdem jeléül / Kerékpár és Motorsport Lap Díj" ezüstözött Br sport díjérem, előlapon gravírozva "MOTOR V. 997 H.Ü. I.D. 100KM 1924. IV. 13." (36x56mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz