Militária

Tételek száma: 97

31795.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.
31796.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1923. III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. Non-military Long Service Cross 3rd Class decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.
31798.

1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. "Non-military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.

Kikiáltási ár:
23 000 Ft
62,16
67,65
~1931. Országos Frontharcos Szövetség nagyméretű Al jelvény BERÁN N. gyártói jelzéssel (190x68mm) T:2- Hungary ~1931. Hungarian Front Fighters Association Al badge with makers mark BERÁN N. (190x68mm) C:VF
31799.

~1931. "Országos Frontharcos Szövetség" nagyméretű Al jelvény "BERÁN N." gyártói jelzéssel (190x68mm) T:2- Hungary ~1931. "Hungarian Front Fighters Association" Al badge with makers mark "BERÁN N." (190x68mm) C:VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18
1938-1941. Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.
31800.

1938-1941. "Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem" kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. "Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal" decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- ph. 1939. Hungarian Small Silver Gallantry Medal silvered Br medallion with original ribbon C:VF edge error NMK 436
31801.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- ph. 1939. "Hungarian Small Silver Gallantry Medal" silvered Br medallion with original ribbon C:VF edge error NMK 436

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1-  Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU  NMK 433.
31802.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1- Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
20
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon (2x), one is without ring. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
31803.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon (2x), one is without ring. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. National Defence Cross / For the Homeland Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.
31804.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross / For the Homeland" Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1944-1945. Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. Airplane Shooting Badge 1st(?) grade anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a
31805.

~1944-1945. "Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat" préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. "Airplane Shooting Badge 1st(?) grade" anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
~1945. HR (Hadirokkant) zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. Invalid enamelled Br pin C:UNC
31806.

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. "Invalid" enamelled Br pin C:UNC

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
31807.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft